AboutUs

درباره فناوران اطلاعات انصار

شرکت فناوران اطلاعات انصار در سال ۱۳۷۹ تاسیس و در زمینه­ طراحی سیستم ها و فرآیندهای سازمانی، حسابرسی و همچنین تحلیل و طراحی و استقرار نرم ­افزارهای MIS در حوزه­ های دولتی، بازرگانی و پیمانکاری، بودجه و بهای تمام شده مشغول به فعالیت شد.
این شرکت طی سال­ ها فعالیت تخصصی و حرفه ­ای، ضمن بهره­ گیری از آخرین فناوری نوین در زمینه طراحی سامانه های اطلاعاتی و تلفیق نیازمندی­ ها با منابع اطلاعاتی موجود در سطح کشور، اقدامات موثری در امر طراحی سامانه های مالی نمود که نتیجه این فعالیتها به شرح زیر است:
تدوین بیش از ۳۰ جلد کتاب در زمینه تحلیل و طراحی نظام های مالی اعم از دولتی، بازرگانی و صنعتی
طراحی و تولید و نصب و راه ­­اندازی نرم­­ افزارهای MIS برای بیش از ۳۰۰۰ مشتری در سراسر کشور در حوزه ­­های مختلف کسب و کار

این شرکت در سال ۱۳۸۵ با توجه به اهمیت نرم­ افزار ، عمده تمرکز خود را در زمینه ­های طراحی سیستم ها و فرآیندهای سازمانی ، تحلیل و طراحی و استقرار راهکارهای نرم ­افزاری سوق داد و بخش حسابرسی خود را حذف نمود.
در سال ۱۳۸۷ شرکت فناوران حفیظ سامانه علاوه بر رویکرد قبل فعالیت خود را در زمینه تولید سامانه ­های ستادی بانکی، نظارت بر فعالیتهای فناوری اطلاعات در سازمان های مختلف، آزمون نرم­ افزار و همچنین ارائه راهکارها و مشاوره مدیریتی در زمینه فناوری اطلاعات گسترش داد.
در سال ۱۳۹۰ این شرکت هدف و چشم ­انداز خود را با رویکرد تولید محصولات دانش بنیان بانکی و همچنین ارائه راهکارهای مدیریتی توسعه داده و از آن تاریخ تاکنون شرکت با تولید انواع محصولات بانکی در راستای تولید یک ERP بانکی در حال تکمیل زنجیره ارزش نرم افزاری ارزش افزا در بانک می‌باشد.
این شرکت با هدف ارائه محصولات بانکی اقدام به تولید سامانه Core Banking نمود و محصولاتی نظیر سامانه خزانه داری، سامانه ارزی، سامانه مدیریت حساب، سامانه سپرده و … را تولید کرده و سامانه های دیگر در حال تولید می باشند.
هم چنین ، محصولاتی که جهت ایجاد ارزش افزوده در فرایندهای بانکی (Banking value-added) توسط این شرکت ارائه شده اند عبارتند از:

سامانه های بانکی نظیر سامانه سوییچ بانکی ، سامانه ارزی، سامانه ALM ، سامانه بانکداری شرکتی (محیا) و …
سامانه ستادی نظیر سامانه های ایزو ، منابع انسانی ، حقوق و دستمزد و …
سامانه های مبتنی بر تلفن همراه نظیر سامانه همراه بانک ، سامانه محاسبه گر تسهیلات , سامانه USSD و …
سامانه های مبتنی بر داده کاوی
سامانه های مبتنی بر هوش تجاری