شرایط و ضوابط استفاده از سایت

 • وب‌سایت فناوران اطلاعات انصار طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند.
 • خدمات و محتـوای عرضه شده توسط وب‌سـایت فناوران اطلاعات انصار جهت استـفاده‌ در این وب‌سـایت تولید می‌شوند. هر گونه سوءاستفـاده از اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، طرح‌ها، لوگو و… از این وب‌سایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت فناوران اطلاعات انصار و لینک به مطلب ذکر شده و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان وب‌سایت مجاز می باشد.
 • اطلاعات شخصی کـاربران در فناوران اطلاعات انصارکاملاً محرمانه اسـت و  این شرکت تـمام تـلاش خود را برای محـافظت از اطلاعات شخصی کاربران به کار می بندد. لـذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد بدهد تا عامل تلاش جهـت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سـایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می نماید که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به مدیریت سایت فناوران اطلاعات انصار اطلاع دهد.
 • تنها دارنده نام کاربری و رمز عبور، مشتری است. مسئولیت استفاده و حفاظت از رمز عبور و نام کاربری به عهده ی مشتری بوده و نیز هرگونه ثبت سفارش جدید از طریق آن نام کاربری و رمز عبور صورت میگیرد.
 • چنانچه مشتری نام کاربری و رمز عبور خود را فراموش کند، می‌تواند برای بازیابی آن از طریق سایت اقدام نماید.
 • کاربران متعهد می‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌نام و به صورت صحیح در وب‌سایت وارد کنند و در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده‌ی کاربران خواهد بود.
 • کاربر متعهد می‌شود هرگونه تغـییر در مشـخصـات فردی و شرکتی خود را در اسـرع وقت از طریق درگاه تعبیه شده در قسمت “تماس با ما” به اطلاع این شرکت رساند. در غیر این‌صـورت این شرکت هیچ مسئولیتی در قبـال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.
 • هرگونه سوء استفاده از نام فناوران اطلاعات انصار، سایت اینتـرنتی فناوران اطلاعات انصار، مکاتبه از طرف فناوران اطلاعات انصار و یا استـفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجـاد نمـاید ممنوع بوده و از طـریق شـکایت به مـراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.
 • وب‌سایت فناوران اطلاعات انصار اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.
 • مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده شرکت فناوران اطلاعات انصار می باشد.
 • فاکتور خرید محصولاتی که در سایت عرضه می‌شود، بنا به درخواست مشتری توسط شرکت فناوران اطلاعات انصار ارسال می‌گردد.
 • هدف از ایجاد بخش نظرات در فروشگاه اینترنتی فناوران اطلاعات انصار، اشتراک گذاری تجربه خرید محصولاتی است که به فروش می رسد. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد که پس از بررسی و تایید کارشناسان، امکان مشاهده وجود دارد. بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نمی‌شود و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی آید. فروشگاه اینترنتی فناوران اطلاعات انصار در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده در این قسمت، هیچ گونه مسئولیتی ندارد و نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی درباره محتویات نظر نیست.
 • کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت فروشگاه اینترنتی فناوران اطلاعات انصار را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.