رو نمایی از دو ویژگی جدید مدیریت هزینه و درآمد و دستیار صوتی در نسخه جدید همراه بانک فناوران اطلاعات انصار

شرکت فناوران اطلاعات انصار در راستای تحقیق و توسعه ویژگی های جدید بر روی نرم افزار همراه بانک خود و همچنین ایجاد حس رضایت بیشتر در مشتریان و کاربران این نرم افزار، اقدام به ایجاد و پیاده سازی دو ویژگی جدید مدیریت هزینه و درآمد و امکان استفاده از دستیار صوتی بر روی نسخه های جدید همراه بانک خود نمود.

جهت آشنایی با دیگر ویژگی های همراه بانک فناوران اطلاعات انصار می توانید به صفحه سامانه همراه بانک مراجعه نمائید.

 

 

 

 

 

مدیریت هزینه و درآمد همراه بانک فناوران اطلاعات انصار مدیریت هزینه و درآمد همراه بانک فناوران اطلاعات انصار

 

 

 

 

 

دستیار صوتی همراه بانک فناوران اطلاعات انصاردستیار صوتی همراه بانک فناوران اطلاعات انصار


رو نمایی از دو ویژگی جدید مدیریت هزینه و درآمد و دستیار صوتی در نسخه جدید همراه بانک فناوران اطلاعات انصار

مدیریت هزینه و درآمد

حساب و کتاب و پیگیری دخل و خرج روزانه یکی از کارهایی است که می‌تواند به مدیریت بهتر پول، درآمد و زندگی ما کمک کند. اما از آنجا که معمولا یادداشت کردن هزینه‌های روزانه کار ساده‌ای نیست، بسیاری از افراد در انجام دادن آن دچار سستی و یا در صورت انجام مواردی را از قلم می‌اندازند، به همین دلیل پس از مدتی، پیگیری خرج و مخارج خود را رها می‌کنند. شرکت فناوران اطلاعات انصار نیز با درک نیازمندی مشتریان و با تکیه بر تکنولوژی و ضریب نفوذ سامانه های هوشمند مبتنی بر تلفن همراه، نسبت به پیاده سازی امکانی به منظور آماده سازی بستری جهت برنامه ریزی مالی، ثبت تراکنش ها و دریافت گزارشات متنوع در همراه بانک خود نموده است.

راهنمای استفاده از ویژگی مدیریت هزینه و درآمد

پس از فعالسازی امکان مدیریت هزینه و درآمد در منوی تنظیمات همراه بانک انصار و تعریف سپرده ها در منوی مدیریت هزینه و درآمد، به صورت خودکار و متناوب، در بازه زمانی ۸ صبح تا ۱۲ شب همراه بانک هر ۲ ساعت اقدام به دریافت تراکنش های حساب‌های تعریف شده کاربر می نماید. سپس در صورت وجود تراکنش، آن‌ها را با دسته بندی بر اساس شماره سپرده و نوع تراکنش (واریز/برداشت) به صورت یک دیالوگ روی صفحه گوشی کاربر نمایش داده و با نوتیفیکیشن اطلاع رسانی می نماید.

در دیالوگ باز شده کاربر می‌تواند برای هر تراکنش یک برچسب انتخاب نماید. برچسب‌ها بسته به نوع واریز یا برداشت به انواع مختلفی مثل خوراک و پوشاک، تحصیل، حمل و نقل، اجاره مسکن و … تقسیم می گردند. پس از انتخاب برچسب برای هر تراکنش دیالوگ بسته می شود. برای دریافت نتایج مدیریت هزینه و درآمد، کاربر پس از ورود به برنامه همراه بانک و انتخاب منوی مدیریت هزینه و درآمد، فهرست سپرده های انتخاب شده خود را مشاهده کرده و یا سپرده ای را اضافه یا حذف می نماید.

با انتخاب هر سپرده وارد جزییات مدیریت هزینه و درآمد آن سپرده می گردد. در بالای صفحه کاربر قادر است نمودار گرافیکی از میزان تراکنش ها به تفکیک هر برچسب را مشاهده می نماید. در پایین نمودار فهرست برچسب‌ها و مقدار کل تراکنش های صورت گرفته با آن برچسب قابل مشاهده است. هر تراکنشی که برچسب نداشته باشد در دسته نامشخص قرار گرفته و کاربر می‌تواند با انتخاب آن برچسب به فهرست تراکنش های آن دست پیدا کرده و برای هر تراکنش برچسبی را انتخاب نماید. در بالای صفحه می‌توان با انتخاب فیلترهای مختلف بر اساس برچسب ها، ‌فهرست و نمودار صفحه را تغییر دهد. همچنین با انتخاب منوی اضافه،‌به اضافه کردن و ویرایش برچسب‌های موجود در برنامه اقدام نماید.


دستیار صوتی

امروزه سرعت تغییر و پیشرفت تکنولوژی باعث تسهیل نمودن فرایند ها در زندگی روزمره انسان ها گردیده است. یکی از این تکنولوژی ها که روز به روز بر میزان فراگیر شدن آن افزوده می شود استفاده از دستیار صوتی در اپلیکیشن‌ها، گوشی های تلفن همراه و سخت افزارهای دیگر می باشد. این دستیاران به منظور افزایش سطح راحتی و کاربرد پذیری دستگاه ها و اپلیکیشن ها طراحی شده اند و سعی بر تسهیل نمودن فرایندهایی که کاربران به صورت روزانه با آن ها درگیر می باشند دارند. کاربران از این طریق و صرفاً با پیام های صوتی با Core اصلی سیستم در ارتباط بوده و نیازمندی های خود را در قالب دستورات صوتی بیان و سیستم از طریق آنالیز این پیام ها اقدام به ارائه خدمات می نماید. از این جهت شرکت فناوران اطلاعات انصار نیز نسبت به پیاده سازی امکانی به منظور انجام عملیات های مختلف از طریق دریافت فرامین صوتی در همراه بانک خود اقدام نموده است.

ویژگی های دستیار صوتی

  • قابلیت اجرا در هر دو پلتفرم اندروید و IOS
  • پشتیبانی کامل از زبان فارسی به منظور ورود دستورات صوتی
  • ضریب تشخیص بالا در دریافت و پردازش دستورات صوتی
  • امکان فعال سازی دستیار در هر صفحه به صورت مجزا
  • امکان مشاهده دستورات متناسب با هر صفحه قبل از ارائه دستور